Jerome de Vitry

Jerome de Vitry został powołany do rady nadzorczej Netii w dniu 07.05.2008 roku. Pracował w spółkach grupy Completel Europe NV w latach 1999 – 2007 na stanowiskach Prezesa w Completel SAS (1999-2001), Głównego Dyrektora ds. Operacyjnych w Completel Europe NV (2001-2002) oraz Prezesa i Głównego Dyrektora Wykonawczego w Completel Europe NV (2002-2007). Zarządzał z powodzeniem wyżej wymienionymi spółkami i był odpowiedzialny, między innymi, za ich restrukturyzację finansową i operacyjną, przygotowanie i wdrożenie nowej strategii, zwiększenie sprzedaży produktów i usług świadczonych przez te podmioty. Dzięki jego działaniom Completel zdobył pozycję największego operatora specjalizującego się w sektorze biznesowym oraz trzeciego biznes operatora we Francji, po France Telecom i Neuf-Cegetel. Przed podjęciem zatrudnienia w Completel pracował na kierowniczych stanowiskach w grupie Alcatel NV od 1990 do 1998. W latach 1985 – 1990 pan de Vitry pracował dla Boston Consulting Group w Paryżu.
Pan de Vitry ukończył Ecole Nationale des Ponts et Chaussées we Francji, gdzie w roku 1984 uzyskał tytuł inżyniera. Następnie w 1985 roku otrzymał tytuł MBA z INSEAD we Francji.

Ne prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do działalności Spółki oraz jej podmiotów powiązanych. Nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej, członek organu spółki kapitałowej ani nie uczestniczy w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu. Nie został wpisany do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych na podstawie Ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym.

Pan de Vitry spełnia kryteria niezależności zgodnie z "Dobrymi Praktykami Spółek Notowanych na GPW" oraz ze Statutem Netii SA.

Netia na GPW

16 maja 2012
Notowania giełdowe
Kurs5,51 zł
Zmiana-0,90 %
Wolumen526,866
Wartość2.862 tys. zł
pokaż na wykresie
kapitał zakładowy

Netia Investor Relations

Andrzej Kondracki
Dyrektor ds Strategii, Relacji Inwestorskich, Fuzji i Przejęć
tel [48] 22 352 40 60 andrzej_kondracki@netia.pl

Anna Kuchnio
Kierownik ds. Relacji Inwestorskich
tel [48] 22 352 20 61 anna_kuchnio@netia.pl

fax [48] 22 338 40 60