Publikacja wyników za I półrocze 2010

Data wydarzenia:
05.08.2010
00:00

Netia SA opublikowała sprawozdania finansowe za I półrocze 2010 roku w dniu 5 sierpnia 2010 r. (czwartek) przed otwarciem sesji na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

 

Opublikowane materiały

Komunikat prasowy i sprawozdania finansowe 
Prezentacja na telekonferencję dla inwestorów (szczegółowa informacja poniżej)
Prezentacja na konferencję prasową
 

Telekonferencja nt wyników I półrocza 2010 r.

Termin: 
Czwartek, 5 sierpnia 2010 r., godz.10:00 czasu warszawskiego

Numer telefoniczny do odsłuchania telekonferencji
(UK) +44 20 8196 1988 
Passcode: 2166745#

Link do pliku audio z zapisem telekonferencji jest zamieszczony poniżej

 

Czat giełdowy

Ponadto informujemy, że w piątek, 6 sierpnia 2010 r. o godzinie 11.00 portal finansowy IPO.pl przeprowadzi czat giełdowy z udziałem Andrzeja Kondrackiego, dyrektora ds. relacji inwestorskich w Netii, który odpowiadać będzie na pytania Internautów dotyczące planów spółki i realizowanych wyników. Zapraszamy do udziału w czacie i zadawania pytań na stronie www.czat.ipo.pl.

 

Nagrania z telekonferencji dotyczących wyników stanowią jedynie zapis dyskusji nad oficjalnymi wynikami zawartymi w sprawozdaniach finansowych Spółki. W przypadku jakichkolwiek rozbieżności czy niejasności informacji podanych w trakcie telekonferencji w stosunku do oficjalnie publikowanych wyników, informacje te należy interpretować w kontekście i zgodnie z opublikowanymi wynikami finansowymi Spółki. Netia nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie informacji podanych w trakcie telekonferencji, a jedynym źródłem oficjalnych danych są raporty bieżące i okresowe publikowane przez Spółkę. 

bgimage